Neseď doma na zadku, pojď pádlovat!!

KDE A KDY ??

Od dubna do října každou středu od 16:30 sraz u loděnice. Plus jsou vypisovány další termíny v úterý a ve čtvrtek pro ty, komu středa nevyhovuje nebo si prostě chtějí zapádlovat, protože je to fajn pohyb a zábava. Loděnice se nachází u kruháku u Tesca (pod nemocnicí), hnědá vrata směrem k řece - viz mapy.cz.

Ale hlavní akce jsou o víkendech a především když teče voda. Ať prší, svítí slunce, mrzne nebo i chumelí. Informace jsou v plánu akcí nebo se domlouváme ve whatsapp skupině WW Kachničky (aneb pustili vodu, zahoďte práci, opusťte manželky a milenky, sraz za 15minut na loděnici a jedeme!! ).

CO VZÍT S SEBOU ??

Kompletní oblečení na vodu, ideálně plavky, tenké tričko, pokud je chladněji tak i šusťákovou bundu, boty do vody (ne moc bachraté - nevejdou se do kajaku, nebo holínky či pantofle - uplavou. A nezapomenout si doma svaly a dobrou náladu.

A PROČ ZROVNA JÁ??

Asi milion a šest důvodů. Myslíš si, že uneseš kajak co má tak 15-20kilo a pádlo k tomu? Na věku nebo postavě nezáleží, ať jsi starý nebo mladá, tlustý nebo hubená, pojď to zkusit. Stačí chtít a další ti pomůžou. A pak pomůžeš dalším. Jezdit na vodu je o partě kamarádů a pomoci si navzájem.

 1. hejbeš se - protáhneš si a posílíš tělo
 2. po covidu jsme všichni zlenivěli a zakrněli
 3. zjistíš, že to je taky zábava a nechá se pěkně vyblbnout
 4. a taky se trochu otužíš
 5. a něco nového naučíš
 6. na rozdíl od solárních splouvačů ti tvoje loď pojede kam budeš chtít ty, ne řeka
 7. třeba se i něco odnaučíš
 8. poznáš nové lidi
 9. s pořádnou partou se nechá dělat i víc
 10. jezdit na vodu - to je totiž i životní styl
 11. kromě na vodu se taky jezdí na hory
 12. na skály
 13. nebo jen tak někam
 14. nebo porovnat své dovednosti na závodech
 15. jo - jezdíme i na X-RACE, Český pohár vodáků, VTJZ a další podobné závody
 16. ....
 17. ....
 18. přijď vyzkoušet a další důvody doplň
 19. ....
 20. ....
 21. a nebuď chcíplotina a poseroutka

KOLIK TO STOJÍ ?

Členské příspěvky jsou pro děti a mládež ve výši 50 Kč za měsíc, pro dospěláky 100 Kč/měsíc. První cca měsíc je takový na rozkoukání a vyzkoušení - neplatí se tedy hned na první schůzce.Když tě to bude bavit, tak až pak dostaneš přihlášku a informace o platbě. Platí se buď měsíčně, ročně nebo dle dohody. Platby se zasílají na spolkový účet 247 665 717 / 0300.

Pokud jedeme na akci, tak se platí podíl na dopravě, startovném či splutěnkách, případně další podíly jako je ubytování, jídlo nebo podobné. Vyúčtování akce probíhá po návratu na loděnici. Nejsme žádná cestovka, takže až se vrátíme, tak sečteme náklady a podělíme se.

Jak nás kontaktovat

Naše loděnice

ulice Na Ostrově č.p. 29, 537 01 Chrudim
objekt bývalé kotelny u kruháku u Tesca, vchod směrem k řece, hnědá vrata

Odesílám
Zpráva byla odeslána, díky, ozveme se