UPOZORNĚNÍ:
Tyto stránky pro svoji funkci využívají služeb takzvaných cookies. Jak vlastních, tak i třetích stran( Facebook, Google Analytics, Seznam atd). Dle direktivy Evropské komise 2009/136/ES je nutný souhlas uživatele s jejich dočasným uložení do paměti prohlížeče. Pokud nesouhlasíte, je nám líto, ale prosím opusťte tyto stránky. Děkujeme za pochopení.

Schůzky vodáckého kroužku

Schůzky Káčat (jak nazýváme začátečníky a členy vodáckého kroužku) jsou téměř pravidelně podle plánu akcí. Sraz bývá na loděnici, pokud není domluveno jinak.

Náplň schůzek:
Co se děje na schůzkách se řídí podle ročních období - nejčastějším je ale ježdění na vodě, pokud to počasí dovolí. To bývá od dubna do října. Přesněji v době platnosti letního času, kdy bývá už vidět déle.
V zimním období je akcí méně a jsou především směřovány na zimní radovánky - běžky, sjezdovky, bazén, případně pobytové zájezdy na horách.

Co vzít na schůzky:

  • oblečení podle počasí
  • na vodu: kompletní oblečení na vodu včetně bot a spodního prádla
  • do bazénu: plavky, ručník, mýdlo/šampon, čipovou kartu nebo peníze na vstup + 50 Kč záloha na čip
  • na hřiště: pohodlné sportovní oblečení
  • každopádně platí, že by to mělo být oblečení, které může být a často i bude znečištěno
  • z dalších věcí se může hodit tužka, zápisník, pití
  • také doklady, především kartička pojišťovny

Schůzky v létě nejčastěji začínají ve středu v 16:30, většinou končí kolem 19-té hodiny, ale záleží na programu a na počasí. Může se protáhnout např. úklid lodí či převlékání. Pokud je deštivé počasí, tak schůzka probíhá uvnitř loděnice - buď si něco zahrajeme, nahučíme nebo koukneme na nějaký vodácký film nebo fotky.

Informace, fotografie, videa, plány akcí a další věci uvedené na těchto stránkách náleží Vodáckému sdružení Kačeři Chrudim a jejich kopírování či využití bez souhlasu autorů nebo sdružení není povoleno. Toto platí především pro fotografie z akcí.
Autor - Petr Zitko wwwebovky.cz © 2021