UPOZORNĚNÍ:
Tyto stránky pro svoji funkci využívají služeb takzvaných cookies. Jak vlastních, tak i třetích stran( Facebook, Google Analytics, Seznam atd). Dle direktivy Evropské komise 2009/136/ES je nutný souhlas uživatele s jejich dočasným uložení do paměti prohlížeče. Pokud nesouhlasíte, je nám líto, ale prosím opusťte tyto stránky. Děkujeme za pochopení.

Pepínova plavba po Orlici ze Štěňkova do Hradce

Termín akce: sobota 05.06.2021
Přihlášení: 01.06.2021 20:00
Organizátor akce: Petr Zitko (603452008,predseda(a)kaceri-chrudim.info)

Popis akce:
Plavba po Orlici a vzpomínání na Pepína. Jestli bude možno.

Upozornění:
Kdo chcete využít oddílových lodí, tak se hlašte se do úterý 1.6. do 20hod, nevyužité lodě budou pak rezervovány.


Sraz na loděnici v 8:00, naložení a odjezd do Štěnkova, kde bude začátek plavby. Auto s vlekem pak převezu do Svinar k mostu. Vyplutí ze Štěnkova v cca 10 hodin. Po cestě opečeme buřty. První možný konec bude právě ve Svinarech (cca 12km), hlavně pro menší děcka, ostatní můžou dopádlovat až na loděnici (+ cca 5,5km).

Večer pak bude na loděnici vodácké mecheche Pepínův memoriál. Spaní u loděnice - stan/širák atd. Návrat v neděli dopoledne.

Trasa:

Přihlášení na akci

Pro přihlášení na akci a zobrazení již přihlášených je nutné být přihlášen.
Informace, fotografie, videa, plány akcí a další věci uvedené na těchto stránkách náleží Vodáckému sdružení Kačeři Chrudim a jejich kopírování či využití bez souhlasu autorů nebo sdružení není povoleno. Toto platí především pro fotografie z akcí.
Autor - Petr Zitko wwwebovky.cz © 2021