UPOZORNĚNÍ:
Tyto stránky pro svoji funkci využívají služeb takzvaných cookies. Jak vlastních, tak i třetích stran( Facebook, Google Analytics, Seznam atd). Dle direktivy Evropské komise 2009/136/ES je nutný souhlas uživatele s jejich dočasným uložení do paměti prohlížeče. Pokud nesouhlasíte, je nám líto, ale prosím opusťte tyto stránky. Děkujeme za pochopení.

Hamerák - bude změna termínu

Termín akce: sobota 03.10 - neděle 04.10.2020
Přihlášení: 01.10.2020 00:00
Organizátor akce: Petr Zitko (603452008,predseda(a)kaceri-chrudim.info)

Popis akce:
Přišlo od organizátorů:
Aby těch změn nebylo málo, bude posunutý termín Hameráku, kde náš klub pořádá dětský závod. V současné době je v Ratmírovském rybníku málo vody, aby ji mohli na závod pustit. Rybáři nám přesto vyjdou vstříc a vodu pustí z horních rybníků. To ale mohou udělat až o týden nebo dva později. Závod se tedy o týden nebo dva posune, přesný termín bude brzo znám. (Pokud bude kolidovat s Vavřincem nebo Botičem, jednáme s pořadateli o prohození termínů.)Přihlášení na akci

Pro přihlášení na akci a zobrazení již přihlášených je nutné být přihlášen.
Informace, fotografie, videa, plány akcí a další věci uvedené na těchto stránkách náleží Vodáckému sdružení Kačeři Chrudim a jejich kopírování či využití bez souhlasu autorů nebo sdružení není povoleno. Toto platí především pro fotografie z akcí.
Autor - Petr Zitko wwwebovky.cz © 2020