UPOZORNĚNÍ:
Tyto stránky pro svoji funkci využívají služeb takzvaných cookies. Jak vlastních, tak i třetích stran( Facebook, Google Analytics, Seznam atd). Dle direktivy Evropské komise 2009/136/ES je nutný souhlas uživatele s jejich dočasným uložení do paměti prohlížeče. Pokud nesouhlasíte, je nám líto, ale prosím opusťte tyto stránky. Děkujeme za pochopení.

Individuální pádlování

Termín akce: středa 13.05.2020
Přihlášení: Na tuto akci není nutné se hlásit.
Organizátor akce: Petr Zitko (603452008,predseda(a)kaceri-chrudim.info)

Popis akce:
Pojďme si pádlovat v mezích možností!!! Sraz průběžně po 16:30.

Vzhledem ke stávající situaci, kdy budou otevřená venkovní sportoviště, za které lze brát i řeku (viz třeba tady), bychom mohli vyrazit. Omezením je ale zákaz využití společných prostor jako šatny a sociální zázemí. Takže doražte v oblečení na vodu, na loděnici si jen vyzvednete lodě a postupně si vyrazíme zapádlovat. Plus budeme dodržovat odstupy, tedy na délku kajakářského pádla, jasný!!! Plus na cestu od loděnice k řece povinné roušky, na vodě už pochopitelně být nemusí.

Přihlášení na akci

Pro přihlášení na akci a zobrazení již přihlášených je nutné být přihlášen.
Informace, fotografie, videa, plány akcí a další věci uvedené na těchto stránkách náleží Vodáckému sdružení Kačeři Chrudim a jejich kopírování či využití bez souhlasu autorů nebo sdružení není povoleno. Toto platí především pro fotografie z akcí.
Autor - Petr Zitko wwwebovky.cz © 2020