UPOZORNĚNÍ:
Tyto stránky pro svoji funkci využívají služeb takzvaných cookies. Jak vlastních, tak i třetích stran( Facebook, Google Analytics, Seznam atd). Dle direktivy Evropské komise 2009/136/ES je nutný souhlas uživatele s jejich dočasným uložení do paměti prohlížeče. Pokud nesouhlasíte, je nám líto, ale prosím opusťte tyto stránky. Děkujeme za pochopení.

Chrudimka - buď Horní bradlo-Seč nebo Padrty-Mezisvětí

Termín akce: sobota 20.06.2020
Přihlášení: 17.06.2020 19:00
Organizátor akce: Petr Zitko (603452008,predseda(a)kaceri-chrudim.info)

Popis akce:
tak s ohledem na situaci Labe odkládám a nabízím lepší zážitek - co Chrudimka buď z Padrt na Mezisvětí nebo z Horního Bradla na Seč? Co vy na to? A na Labe se vypravíme někdy v létě za hezkého počasí, tam je vodo skoro pořád..

Sraz na loděnici v 8:00, který úsek se pojede rozhodneme ráno. Prioritní je Horní Bradlo-Seč (10km WW I -ZW) , pokud bude na vodočtu v Přemilově alespoň 5 kubíků. Jinak pak využijeme pouštění ze Seče a pojedeme z Padrt do Mezisvětí (7km WW I ).

vodocet Premilov

Přihlášení na akci

Pro přihlášení na akci a zobrazení již přihlášených je nutné být přihlášen.
Informace, fotografie, videa, plány akcí a další věci uvedené na těchto stránkách náleží Vodáckému sdružení Kačeři Chrudim a jejich kopírování či využití bez souhlasu autorů nebo sdružení není povoleno. Toto platí především pro fotografie z akcí.
Autor - Petr Zitko wwwebovky.cz © 2020