UPOZORNĚNÍ:
Tyto stránky pro svoji funkci využívají služeb takzvaných cookies. Jak vlastních, tak i třetích stran( Facebook, Google Analytics, Seznam atd). Dle direktivy Evropské komise 2009/136/ES je nutný souhlas uživatele s jejich dočasným uložení do paměti prohlížeče. Pokud nesouhlasíte, je nám líto, ale prosím opusťte tyto stránky. Děkujeme za pochopení.

Hameráček - závod mládeže

Termín akce: sobota 05.10.2019
Přihlášení: 02.10.2019 18:00
Organizátor akce: Petr Zitko (603452008,predseda(a)kaceri-chrudim.info)

Popis akce:
Závod nejen pro děti, ale i pro ty, kteří si ještě nebo už netroufají na horní úsek Hameráku. Odjezd v sobotu ráno, návrat večer.

Informace ještě budou upřesněny, zatím předběžně:

Sraz na loděnici v 7:30, naložení a odjezd do Malého Ratmírova. Podle počtu přihlášených případně si ti zkušenější dají závod přes kaskády, ostatní pěšky podél kaskád půjdou do Dvorečku - ideálně pokud by se přidal někdo z rodičů.

Vzhledem k tomu, že trať je do 12:30 vyhrazená pro závodníky "dospělácké" části, ale dětský závod začíná až v 14:20, tak se připravíme,vyčkáme a vyrazíme na jednu jízdu ještě před vlastním závodem. Ať se rozpádlujeme.

Cena: mládež 150 Kč, dospěláci 250 Kč

Přihlášení na akci

Pro přihlášení na akci a zobrazení již přihlášených je nutné být přihlášen.
Informace, fotografie, videa, plány akcí a další věci uvedené na těchto stránkách náleží Vodáckému sdružení Kačeři Chrudim a jejich kopírování či využití bez souhlasu autorů nebo sdružení není povoleno. Toto platí především pro fotografie z akcí.
Autor - Petr Zitko wwwebovky.cz © 2020